09 Aralık 2021, 10:23:40
Sayfa: 1 [2] 3 4 5   Aşağı git
Yazdır
Gönderen Konu: 2011 YILI KALİTE DENETİMLERİ  (Okunma Sayısı 111141 defa)
fulyacan
Etkin Üye
**
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri E-Posta
« Yanıtla #15 : 27 Ekim 2011, 08:55:27 »

günaydın arkadaşlar denetleme yapılan hastanelerde çalışanlar varmı aramızda ?

berringız
Kıdemli üye
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #16 : 27 Ekim 2011, 19:37:54 »

ARKADAŞLAR; HASTALARA DOKTORUNUZ SİZE BİLGİ VERDİMİ,HEMŞİRENİZ SİZE EĞİTİM VERDİMİ  VB. SORULAR SORUYORLAR. HER BİRİMİN KİŞİSEL KORUYUCU EKİPMAN LİSTESİ VARMI?,HASTA TRANSFERİ NASIL YAPILIYOR?KAN TRANSFÜZYONU NASIL YAPILIYOR?,ACİL ÇANTALARI İLE STOK SAYILARI TUTUYORMU?YİNE NARKOTİKLER AYNI ŞEKİLDE,MESELA BİR DOLABIN TEMİZLİĞİNE BİLE BAKIYORLAR,TEMİZLİK ÇİZELGELERİNİ SORUMLULAR KONTROL EDİYORMU BAKIYORLAR. YİNE AKLIMA GELDİKÇE PAYLAŞIRIM..

KISACASI STANDARTLARIN MADDELERİNİ DİDİK DİDİK İNCELİYORLAR . KOLAY GELSİN

"O gün, Odile için yaşam bir bardak çay, birkaç tereyağlı ekmek, taze kaymaktı"Andre Maurois
Tülay ÖZ
Etkin Üye
**
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri E-Posta
« Yanıtla #17 : 27 Ekim 2011, 21:08:41 »

arkadaşım yazılı düzenlemeleri nerede değerlendiriyorlar narkotik ilaçların kliniklerde bulundurulmasına  konusunda ne diyorlar acil arabalarını stoklarınıda otomasyonda görmek istiyorlar mı?lütfen yardımcı olurmusun?
ibaran
Etkin Üye
**
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #18 : 28 Ekim 2011, 14:04:58 »

arkadaşlar kolay gelsin. bizde değerlendirmeyi atlattık. darısı sizlere. hks rehberinde yer alan değerlendirilecek bölümlerle ilgili standartlar ve alt standartlar tek tek soruluyor. ayrıcı ilgili bölümde adı geçen eğitim verildiğine dair kayıt ve yazılı düzenlemeyi hemen orda istiyorlar. o anda orada çalışan kim varsa sorulardan nasibini alıyor. renkli kodlar, renkli tanımlayıcı figürler, kimlik bileklikleri üstünde çok durdukları uzun uzun durdukları konular. ayrıca hasta ve hasta yakınlarınada sorular yöneltiliyor.
Tülay ÖZ
Etkin Üye
**
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri E-Posta
« Yanıtla #19 : 28 Ekim 2011, 16:37:41 »

arkadaşım yönetim hizmetleri bölümündeki standartları nerede değerlendiriyor?hks de istenen 31 yazılı düzenleme dışında yazılı düzenleme istiyormu? renkli kod tatbikatlarında görüntü istiyormu?
fulyacan
Etkin Üye
**
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri E-Posta
« Yanıtla #20 : 28 Ekim 2011, 17:07:50 »

arkadaşlar geçmiş olsun siz kurtuldunuz darısı bize diyelim umarım iyi geçmiştir denetimleriniz.hks kapsamında verilen eğitimlerim eğitim katılım formlarını istiyorlar sanırım.şu 31 yazılı düzenlemenin hepsini istedilermi.? ameliyathane ve sterlizasyonda nelere dikkat ettiler.?yönetim hizmetlerini kliniklerdemi degerlendiriyorlar biz direktörlerden neler istiyorlar mesela .çok soru sordum farkındayım ilk denetimim olacak çok çalıştık allahım yardım etsin hepimize..tşkler
berringız
Kıdemli üye
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #21 : 29 Ekim 2011, 02:48:06 »

arkadaşlar biz atlattık ve çok teşekkür ederek gittiler,çok güzel geçti denetimimiz . paylaşmak istedim....darısı herkesin başına...

"O gün, Odile için yaşam bir bardak çay, birkaç tereyağlı ekmek, taze kaymaktı"Andre Maurois
berringız
Kıdemli üye
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #22 : 29 Ekim 2011, 02:53:50 »

arkadaşlar geçmiş olsun siz kurtuldunuz darısı bize diyelim umarım iyi geçmiştir denetimleriniz.hks kapsamında verilen eğitimlerim eğitim katılım formlarını istiyorlar sanırım.şu 31 yazılı düzenlemenin hepsini istedilermi.? ameliyathane ve sterlizasyonda nelere dikkat ettiler.?yönetim hizmetlerini kliniklerdemi degerlendiriyorlar biz direktörlerden neler istiyorlar mesela .çok soru sordum farkındayım ilk denetimim olacak çok çalıştık allahım yardım etsin hepimize..tşkler

arkadaşım  yönetim hizmetlerinin kriterlerinde ne varsa hepsini soruyorlar. toplantı tutanakları,eğitim tutanakları..hepsini tek tek inceliyorlar. hasta onamlarını mutlaka doktorun imzalamasını istiyorlar mesela,hastaya gerçekten doktor onamlarla ilgili bilgi vermişmi ona bakıyorlar....hasta kısıtlama ,düşme riskini hemşirelere anlatıyorlar. hedefleriniz ve değerlendirmeleriniz çok önemli... bunları iyi toparlayın.. ben çok mutluyum. özellikle klinik hemşirelerimizin kayıtları ve hasta dosyalarımızın düzeninden çok memnun kaldılar.

berringız
Kıdemli üye
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #23 : 29 Ekim 2011, 02:57:23 »

standartlar dışında hiç bir şey sormuyorlar.kodlama sisteminizi deniyorlar. örneğin bizim mavi kod butonuna bastılar, ekip ne kadar sürede geldi ona baktılar vb.

berringız
Kıdemli üye
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #24 : 29 Ekim 2011, 02:58:37 »

arkadaşım yazılı düzenlemeleri nerede değerlendiriyorlar narkotik ilaçların kliniklerde bulundurulmasına  konusunda ne diyorlar acil arabalarını stoklarınıda otomasyonda görmek istiyorlar mı?lütfen yardımcı olurmusun?

narkotik ilaçlarımız bizimde klinikte anlamadım ne sorduğunuzu... yeterki kayıtlarını tutun Huh?

Tülay ÖZ
Etkin Üye
**
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri E-Posta
« Yanıtla #25 : 29 Ekim 2011, 17:55:27 »

arkadaşım indikatörlerle ilgili bir şey soruyorlarmı?
berringız
Kıdemli üye
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #26 : 29 Ekim 2011, 18:18:29 »

arkadaşım indikatörlerle ilgili bir şey soruyorlarmı?

hayır sormadılar.

fulyacan
Etkin Üye
**
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri E-Posta
« Yanıtla #27 : 31 Ekim 2011, 09:37:39 »

çok tşkler arkadaşlar paylaştıklarınız için.denetimçiler gelinceye kadar ben kalpten gitmesem iyi olur:) test rehberleri ve diğer rehberleri inceliyorlarmı.?
ihkalite
Etkin Üye
**
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #28 : 31 Ekim 2011, 12:53:06 »

Denetimini geçiren arkadaşlara geçmiş olsun dileklerimi iletirim.Darısı bizlere .Özdeğerlendirme raporunda nelere bakılıyor.Elinizde varsa ve paylaşırsanız sevinirim.
AKÇAKALE
Etkin Üye
**
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #29 : 01 Kasım 2011, 12:10:43 »

merhaba arkadaşlar değerlendirmeler bittikten sonra bizimle fikirlerinizi paylaşırsanız çok sevinirim kolay gelsin
Sayfa: 1 [2] 3 4 5   Yukarı git
Yazdır
Gitmek istediğiniz yer:  

Bu Sayfa 0.099 Saniyede 19 Sorgu ile Oluşturuldu S 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22