20 Kasım 2018, 04:49:01
Sayfa: [1]   Aşağı git
Yazdır
Gönderen Konu: 2014 yılı hizmet içi eğitimler;  (Okunma Sayısı 16478 defa)
HEMŞİREMMM
Etkin Üye
**
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« : 18 Aralık 2013, 11:05:23 »

merhaba arkadaşlar;sizlerden bir ricam olucak  eğitim hemşiresi olarak yeni göreve başladım ve 2014 yılı için hizmet içi eğitim planı yapmam lazım ;lütfen bana bu konuda yardımcı olun planlarınızı benimle paylaşırsanız cok sevinirim şimdiden teşekkürler.

morkirpi
Etkin Üye
**
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri E-Posta
« Yanıtla #1 : 18 Aralık 2013, 14:22:29 »

Sultanım, öncelikle hastanenizdeki tüm idari ve tıbbi birimlere 2014 yılında almak istedikleri eğitim kopnularını bildirmeleri için yazı yazmalısın. Daha sonra eğitim komitesinde gelen talepleri ve hks de geçen zorunlu eğitimleri kapsayan bir program yapabilirsiniz. Programda tarih, konu, eğitimi verecek kişiler, katılacak bölümler ve katılımcı sayısı olmalıdır.
kalite2006
Etkin Üye
**
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2 : 21 Aralık 2013, 17:38:05 »

şu anda kamu hastaneler birliği yeni bir genelge yayınladı
 tsim ve ikys ile eğitim verileri gönderilecek diye bir madde mevcut orda görevli  arkadaşlarınız  ile  irtibata geçip yıllık planın orda açılan konularıda ekleyebilirsin..
HEMŞİREMMM
Etkin Üye
**
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3 : 24 Aralık 2013, 14:46:34 »

arkadaşlar çok sağolun yalnız bu tsim ikys ye eğitimler nasıl işlencek bu konuda bilgilerinizide alabilirsem cok sevinirim
_burakk_
Moderatör
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4 : 26 Aralık 2013, 17:20:35 »

Bağlı bulunduğunuz Kamu Hast. Birliği  il sekreterliği  eĞİTİM bölümü  ile dyalog kurunuz,GEREKLİ  bilgilenndirmeyi  yapacaklardır.Artık eğitimler ÇKYS'şe giriyor
HEMŞİREMMM
Etkin Üye
**
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #5 : 07 Ocak 2014, 17:33:09 »

Cry üzgünüm ama net bilgilendirme yapmadılar burak bey sanırım onlarda bi haberler ben tsime eğitim 2014 planımı kaydettim ama 2013 e ait eğitimlerden belirlenen bazı eğitimler varmış bunların karne notu içim işlenmesi gerekiyormuş tam anlyamadım bende lutfen bana yardım edin sinirim bozuldu kimsede dogru duzgun bilgilendirmedi beni ...
GÜNEŞ2
Etkin Üye
**
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #6 : 09 Ocak 2014, 12:50:47 »

Verimlilik karnesinde Eğitim Kriterleri
Kişiler arası iletişim
Hasta hakları ve güvenliği
Çalışan hakları ve güvenliği
El hijyeni
Temizlik
CPR
 KARNE İÇİN İŞLENMESİ GEREKEN EĞİTİMLER
HEMŞİREMMM
Etkin Üye
**
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #7 : 11 Ocak 2014, 16:38:41 »

bu eğitimi tüm personeleme işliycez yoksa sadece bu eğitime katılanlarımı çkys de belirliycez güneş kullanıcısı
şimdiden teşekkürler
_burakk_
Moderatör
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #8 : 12 Ocak 2014, 16:15:03 »

Cry üzgünüm ama net bilgilendirme yapmadılar burak bey sanırım onlarda bi haberler ben tsime eğitim 2014 planımı kaydettim ama 2013 e ait eğitimlerden belirlenen bazı eğitimler varmış bunların karne notu içim işlenmesi gerekiyormuş tam anlyamadım bende lutfen bana yardım edin sinirim bozuldu kimsede dogru duzgun bilgilendirmedi beni ...

Eğitim hemşiremizden aldığım bilgileri size aktarayım:2013 yılında yapılan  GÜNEŞ2 arkadaşımızın  bahsettiği eğtiimlerin Aralık ayı sonuna kadar ÇKYS"ye girilmesi gerekiyormuş. ( ÇKYS"ye girmek içinde şifre almanız gerekiyor) Sizin açınızdan bu süre bittiğine  göre,2013 yılı eğitimlerini nasıl sisteme dahil  etmeniz  gerekecek.bu konuyla ilgili olarak  ilgili birimden destek almanız gerekiyor.
2014 yılında  ise yukarıdaki  bahsettiğimiz eğitimlere ilave olarak tüm eğitimlerin sisteme girilmesi gerekiyormuş.
Umarım sorularınıza  cevap  olmuştur.
HEMŞİREMMM
Etkin Üye
**
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #9 : 14 Ocak 2014, 11:14:47 »

çok teşekkürler _burakk_ bey tekrar
sağolun.kolay gelsin
AlperenT
Etkin Üye
**
Çevrimdışı Çevrimdışı

143
Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #10 : 16 Ocak 2014, 13:15:55 »

Sultanım şöyle bir yol izleyebilirsin;
Arkadaşların dediği gibi sekreterlik tarafından bir plan verildi.Bu verilen planlanın içerisinde bu seneye kadar karne ile alakalı durumlar yer almıyordu.Kalite standartlarını tarayıp hangi eğitimleri vereceğimizi belirliyorduk.
Ancak durum değişti sekreterlik karne olayına eğitim işini de dahil etti.Öncelikle burda sana yardımcı olabilecek yegane kişi Kalite direktörüdür.
Çoğu işi ona sormakta fayda var.Çünkü eğitimleri kalite birimi yürütür.Ayriyeten eğitimleri hazırlarken öncelik olarak hangi eğitimleri vereceksin onu belirlemek gerek.Bunu da başta dediğim gibi Kalite standartları kitabını tarayarak belirleyebilirsin.Bunu kalite direktörünle beraber veya poliklinik sorumlun ile yapabilirsin.Bunları belirledikten sonra ki iş,ortaya çıkan eğitim konularını yer kaplamaması ve zaman kaybı olmaması için hasta memnuniyeti,kişiler arası iletişim vb gibi benzeyen veya birbiriyle bağlantılı konuları tek slaytta birleştirip iki eğitim verebilirsin.
Çkys ye girme olayına gelirsek,bunu tek başına yürütecek halin elbette yok eğer küçük bir hastane değilse.Bu işi tsim verilerini giren arkadaşla da görüşüp iş paylaşımı yapabilirsiniz(tabii fazla iş yükü yok ise).Eğer siz birilerinden yardım istemezseniz sonuç size patlayacaktır.Kalite direktörü de bilmiyorsa kat-i surette idari ve mali hizmetler müdürü bu işi çözmelidir.çünkü veriler girilmezse karneleri zayıf gelir !
Kolay gelsin.

İdari birimde çalışıyorsanız arkanıza 2 kez bakın!
HEMŞİREMMM
Etkin Üye
**
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #11 : 16 Ocak 2014, 14:05:38 »

sayın gurbeder kullanıcısı yardımlarınız ve ilginiz için cok tesekkurler.
AlperenT
Etkin Üye
**
Çevrimdışı Çevrimdışı

143
Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #12 : 21 Ocak 2014, 14:14:12 »

sayın gurbeder kullanıcısı yardımlarınız ve ilginiz için cok tesekkurler.
Rica ederim efendim

İdari birimde çalışıyorsanız arkanıza 2 kez bakın!
Sayfa: [1]   Yukarı git
Yazdır
Gitmek istediğiniz yer:  

Bu Sayfa 0.07 Saniyede 19 Sorgu ile Oluşturuldu S 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22