18 Aralık 2017, 10:02:34
Sayfa: [1]   Aşağı git
Yazdır
Gönderen Konu: 3. HKS OKULU  (Okunma Sayısı 5948 defa)
nitani
Etkin Üye
**
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« : 10 Nisan 2012, 15:41:26 »

3.HKS okuluna katılan arkadaşlar, okulda anlatılanlar, varsa değişiklikler, yenilikleri yazarsanız sevinirim.

_burakk_
Moderatör
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1 : 10 Nisan 2012, 19:31:37 »

Ben katılmadım ama 2 ve 3.HKS  Okulu'nda daha ön plana çıkan bazı konuları sizlerle paylaşalım.
Artık herşey yazlı döküman olarak kalmayacak,anlamı şu; Uygulamaya bakılacak,örneğin ameliyathane  denetiminde denetçi  gidip orada oturacak herşeyi izleyecek,görecek ve dökümanlarla uyum lu mu ona bakacak.

HKS Denetimi yapılacağı söylenmiş ama kesin bir tarih yok şu anda,Mayıs  ayının ikinci döneminde başlama ihtimali de var.. Buna paralel olarak   hangi konularda denetim yapılacağı ya da denetleme yapılacak bölümlerinin neler olacağı konusunda da net birşey yok.

Yazılı dökümanlarda  ortak bir sistem kurulması amacıyla revizyona gidilmesi muhtemel.Bu denetimden önce olabilir,ama zaman darlığı nedeniyle belki denetlemeler sonrasına KALMA  ihtimali de yüksek.

Uzaktan   HKS  egitim okulu açılıyor..sayı ne olacak,ilk olarak kimler katılacaak,bunları da önümüzdeki günlerde
hep birlikte göreceğiiz.

Bu ayın sonuna kadar iç denetimleri yapmayı unutmayın..artık denetimler için tempoyu arttırmakta  yarar olacaktır..
Benim izlenimlerim bunlar..Konuya katkı sağlayacak arkadaşlar varsa ve bunları bizlerle paylaşırlarsa memnun oluruz...
kaanergül
Etkin Üye
**
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri E-Posta
« Yanıtla #2 : 12 Nisan 2012, 16:12:55 »

Yazılı dokümanlarda ortak sistemden kast edilen formatmış, ben eğitime katıldım ve orada söylenen denetime yetiştirmek için acele etmeyin idi. Zaten başkanlık logosunu belirleyecekmiş ve dokümanlarımızda hastane logosuyla birlikte başkanlığın logosunuda kullanacağız.Risk analizine çok önem verdiler. Hedefiniz ölçüm değil, değerlendirip düzeltmek ve bunuda belgelemek dendi.işimiz zor kamu hastaneler birliği karmaşası geçmeden işler rayına girmeyecek gibi gözüküyor, umarım 1. dönem deneleme olmaz.Herkese kolay gelsin...
Sayfa: [1]   Yukarı git
Yazdır
Gitmek istediğiniz yer:  

Bu Sayfa 0.05 Saniyede 19 Sorgu ile Oluşturuldu S 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22