22 Ağustos 2018, 09:03:58
Sayfa: [1] 2 3   Aşağı git
Yazdır
Gönderen Konu: 95 ve üzeri puan alan hastanelerin özdeğerlendirmeleri  (Okunma Sayısı 10711 defa)
arakiner
Etkin Üye
**
Çevrimdışı Çevrimdışı

Mesaj Sayısı: 3


Üyelik Bilgileri
« : 24 Mayıs 2017, 08:57:22 »

95 ve üzeri puan alan hastanelerde çalışan arkadaşlar özdeğerlendirme yapıp bakanlığa başvuru yaptınız mı?Bu konuda izlediğiniz yolu ve bakanlığa gönderdiğiniz özdeğerlendirme raporu hakkında bilgilendirme yapabilir misiniz?
Logged

Logged
feşitmez
Etkin Üye
**
Çevrimdışı Çevrimdışı

Mesaj Sayısı: 6


Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1 : 24 Mayıs 2017, 09:08:26 »

Genel Sekreterlik aracılığı ile gönderdik . Haziran ayına kadar gitmesi gerekiyormuş.
Logged
DOGAGAMZE
Etkin Üye
**
Çevrimdışı Çevrimdışı

Mesaj Sayısı: 17


Üyelik Bilgileri E-Posta
« Yanıtla #2 : 24 Mayıs 2017, 16:49:28 »

hangi hastanedesiniz acaba 02-05 mayıs arası değerlendirmeye tabii olan hastanelerden misiniz
Logged
nurse54
Kıdemli üye
***
Çevrimdışı Çevrimdışı

Mesaj Sayısı: 140


Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3 : 24 Mayıs 2017, 17:10:09 »

öz değerlendirme sonucunu hangi formatta hazırladınız? Bölüm bazlı puanlama mı, standart bazında bir puanlama mı?
Logged
mnvr44
Etkin Üye
**
Çevrimdışı Çevrimdışı

Mesaj Sayısı: 22


Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4 : 25 Mayıs 2017, 11:13:43 »

öz değerlendirme sonucunu hangi formatta hazırladınız? Bölüm bazlı puanlama mı, standart bazında bir puanlama mı?

BİZDE 95 ÜSTÜ ALDIK ÖZ DEĞERLENDİRMEYİ HANGİ FORMATTA YOLLAYACAĞIZ
Logged
mnvr44
Etkin Üye
**
Çevrimdışı Çevrimdışı

Mesaj Sayısı: 22


Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #5 : 25 Mayıs 2017, 11:14:38 »

Genel Sekreterlik aracılığı ile gönderdik . Haziran ayına kadar gitmesi gerekiyormuş.
HANGİ FORMATTA NEREYE GÖNDERDİNİZ?Huh??? BİR ÖRNEĞİNİ PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ
Logged
feşitmez
Etkin Üye
**
Çevrimdışı Çevrimdışı

Mesaj Sayısı: 6


Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #6 : 25 Mayıs 2017, 13:04:30 »

özdeğerlendirme raporu

* Özdeğerlendirme Raporu.pdf (102.78 KB - Yükleme: 156 kez.)
Logged
ercan79
Etkin Üye
**
Çevrimdışı Çevrimdışı

Mesaj Sayısı: 4


Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #7 : 25 Mayıs 2017, 15:10:52 »

arkadaşlar bakanlıktan tek tek soru formatında istemişler,bu şekilde yapan varsa paylaşabilirmi tşk..
Logged
mnvr44
Etkin Üye
**
Çevrimdışı Çevrimdışı

Mesaj Sayısı: 22


Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #8 : 25 Mayıs 2017, 15:33:23 »

AYNEN ARKADAŞLAR BAKANLIĞA ULAŞIP FORMAT HAKKINDA BİLGİ ALAN VEYA DÖKÜMANA UŞANA VARMI PUANLAMALI,KARŞILANIYOR KARŞILANMIYOR ŞEKLİNDE BİR FORMATTA YAPMAK LAZIM SANIRIM
Logged
mnvr44
Etkin Üye
**
Çevrimdışı Çevrimdışı

Mesaj Sayısı: 22


Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #9 : 25 Mayıs 2017, 15:34:29 »

HAZİRAN SONUNA KADAR ÜST YAZI İLE GÖNDEMEMİZ LAZIM
Logged
mnvr44
Etkin Üye
**
Çevrimdışı Çevrimdışı

Mesaj Sayısı: 22


Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #10 : 26 Mayıs 2017, 08:38:06 »

özdeğerlendirme raporu

feşitmez teşekkürler attığınız format için...tüm kalite  kriterlerininde yer aldığı karşılanıyor-kısmen karşılıyor şeklinde bir format var mı elinizde...
biz küçük bir hastaneyiz ..
 daha önce hiç başvurmadık yardımcı olursanız minnettar olurum Smiley  Roll Eyes
Logged
feşitmez
Etkin Üye
**
Çevrimdışı Çevrimdışı

Mesaj Sayısı: 6


Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #11 : 29 Mayıs 2017, 13:13:42 »

Biz bu formatta gönderdik ama yönetmeliği değiştireceklermiş. Kalite Daire Başkanlığı 95 üzeri alan hastanelerde değerlendirilecek diyor.
Logged
RUAYERCAN
Etkin Üye
**
Çevrimdışı Çevrimdışı

Mesaj Sayısı: 54


Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #12 : 29 Mayıs 2017, 15:27:37 »

Merhaba 95 ustu puan alanların Öz değerlendirme raporunu Hazirana kadar göndermeleri konusu nerede yazıyordu acaba?
Bu konuda beni aydınlatabilir misiniz?
İyi akşamlar.
Logged
*Özgür*
Etkin Üye
**
Çevrimdışı Çevrimdışı

Mesaj Sayısı: 66


Üyelik Bilgileri E-Posta
« Yanıtla #13 : 29 Mayıs 2017, 15:47:55 »

"Sağlıkta Kalitenin Geliştirilmesi ve Değerlendirilmesine Dair Yönetmelik" Madde 6 da  Ocak-Haziran ayları arasında gönderilebileceği yazıyor.
Logged
*Özgür*
Etkin Üye
**
Çevrimdışı Çevrimdışı

Mesaj Sayısı: 66


Üyelik Bilgileri E-Posta
« Yanıtla #14 : 29 Mayıs 2017, 15:52:18 »

Biz bu formatta gönderdik ama yönetmeliği değiştireceklermiş. Kalite Daire Başkanlığı 95 üzeri alan hastanelerde değerlendirilecek diyor.

Sağlıkta Kalite ve Akreditasyon Daire Başkanlığı Kalite Değerlendirme Birimi ile görüştüm bende bugün. "Biz size öz değerlendirme sonuçlarımızı gönderdikten sonra, herhangi bir dönüş olacak mı, uygun veya değil diye" şeklinde sordum, herhangi bir değişiklik olurda denetim olur mu diye. "Siz sonuçlarınızı gönderdikten sonra biz tekrar dönmeyeceğiz, bu yıl denetiminiz olmaz" dendi.

Size de aynı yeden mi söylediler yönetmelik değişecek diye.  Huh? Huh?
Logged
Sayfa: [1] 2 3   Yukarı git
Yazdır
Gitmek istediğiniz yer:  

Bu Sayfa 0.086 Saniyede 19 Sorgu ile Oluşturuldu S 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22