21 Ocak 2018, 09:18:17
Sayfa: [1]   Aşağı git
Yazdır
Gönderen Konu: ARKADAŞLAR ACIL YARDİMA IHTIYACİM VAR !!  (Okunma Sayısı 720 defa)
SEFACOLAKOGLU
Etkin Üye
**
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« : 21 Eylül 2017, 15:15:25 »

Arkadaşlar ben 2012 İtibari ile Ozel bir sektorde Kalite Takim Lideri Pozisyonunda calısmaktayim. 3 Yıl önce Ekipteki bir arkadaşın ayrılması ile Duzenleyici ve Önleyici Faliyetler(DÖF) ve Müşteri sikayetleri ile ilgilenmekteyim.Kısacası hata neden oluştu bir daha olmamasi adina ne yapılmak gerekir vs. gibi konular ile ilgilenmekteyim.
Geriye donuk 2016(benim sorumlu oldugum zaman) yılında 3 adet yazılı cevaplandirilmamis döf konusu olduğu tespit edildi. Buna istinaden Sorumlu Mudurum ve Genel Mudur bilgisi dahilinde konu ile ilgili bana mail olarak savunma yazilip neden cevap verilmediginin belirtilip tek tek madde madde cevabimi bos bir kagida savunma halinde yazilmasini istediler.
Firmalarda genelde bu işi Sorumlu muhendisler yoneticiler vs. kisiler yapmaktadir. Ama ben burda hem uretim proses takibi yapmaktayim. Gorevimin ustunde is yuklediklerinden dolayı aksakliklar olusuyor. Firma 40 Personelli bir aile sirketi.
Son zamda da Yaptigim islerle Gorevimin uyusmadigini terfi veya gorevde ilerleme istedigimi belirtmistim fakat cevap alamadım.

Sizden ricam benim bu savunmada ne gibi bir cevap yazmam gerekiyor.

Sayfa: [1]   Yukarı git
Yazdır
Gitmek istediğiniz yer:  

Bu Sayfa 0.073 Saniyede 19 Sorgu ile Oluşturuldu S 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22