22 Ağustos 2018, 06:34:27
Sayfa: [1]   Aşağı git
Yazdır
Gönderen Konu: BİRİM PERFORMANS UYGULAMASI  (Okunma Sayısı 7880 defa)
alpisilin
Kıdemli üye
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri E-Posta
« : 05 Mayıs 2011, 15:16:59 »

Yönetici birim performans uygulamasından sonra şimdi bir de tüm personel için birim performans uygulaması çıktı.

* 02yoneticiislenmis.pdf (766.42 KB - Yükleme: 146 kez.)

Dağ tepesinde bir çam olamazsan

Vadide bir çalı ol.

Fakat, oradaki en iyi küçük çalı sen olmalısın.

alpisilin
Kıdemli üye
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri E-Posta
« Yanıtla #1 : 09 Mayıs 2011, 11:17:35 »

Ya arkadaşlar bu çok önemli konuya kimse bir paylaşım yapmamış. Ben mi fazla önemsiyorum yoksa. Acaba tek kamu yönetim temsilcisi benmiyim bilmiyorum. Önümüzdeki ay ek ödemelerimizi birim performans uygulamasına göre alacağız. Denetleme nasıl olacak, hks de bulunmayan bölümlerin birim puanları nasıl olacak, kim denetleyecek, vb... birsürü soru var.

Vadide bir çalı ol.

alper25
Etkin Üye
**
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri E-Posta
« Yanıtla #2 : 09 Mayıs 2011, 13:53:42 »

evet alpisilin.haklısın karmaşık biraz.bende şuna takıldım diyor ki: brüt ek ödeme miktarı aylık ek ödeme tavanını aşarsa birim performans katsıyısı ile ek ödeme tavanı çarpılacak.yani mesala benim döner tavanım brüt 500 eğer yeni yönteme göre hesaplanan ek ödeme brütü  bu miktarı aşıyorsa.birim perf.kats.ile bu miktarla mı çarpılacak yoksa benim döner tavanım olan 500 ile mi çarpılacak.siz ne anladınız.bu durum aleyhimize galiba.
gök mavisi
Etkin Üye
**
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri E-Posta
« Yanıtla #3 : 09 Mayıs 2011, 14:11:19 »

Merhaba alpsilin bence de çok karışık bir uygulama fakat biz E Grubu bir hastane olduğumuz için bizi kapsamıyor. Bu  nedenle şimdilik birşey söyleyemiyorum.
alpisilin
Kıdemli üye
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri E-Posta
« Yanıtla #4 : 09 Mayıs 2011, 15:28:38 »

evet alpisilin.haklısın karmaşık biraz.bende şuna takıldım diyor ki: brüt ek ödeme miktarı aylık ek ödeme tavanını aşarsa birim performans katsıyısı ile ek ödeme tavanı çarpılacak.yani mesala benim döner tavanım brüt 500 eğer yeni yönteme göre hesaplanan ek ödeme brütü  bu miktarı aşıyorsa.birim perf.kats.ile bu miktarla mı çarpılacak yoksa benim döner tavanım olan 500 ile mi çarpılacak.siz ne anladınız.bu durum aleyhimize galiba.
Bence de aleyhte bir durum gibi görünüyor henüz hesaplama aşamasına gelmedik bir de o konuda anlaşmazlık var döner sermaye tahakkuk birimine bu işi yaptıramayacağız galiba bunca işimizin arasında bir de döner hesaplayacaz gibi görünüyor.

Vadide bir çalı ol.

Sayfa: [1]   Yukarı git
Yazdır
Gitmek istediğiniz yer:  

Bu Sayfa 0.056 Saniyede 19 Sorgu ile Oluşturuldu S 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22