21 Ocak 2018, 09:38:39
Sayfa: [1]   Aşağı git
Yazdır
Gönderen Konu: DALGALAR KUMSALLARDA , MUTLULUK MASALLARDA  (Okunma Sayısı 1199 defa)
jasmine6
Kıdemli üye
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri E-Posta
« : 16 Kasım 2016, 12:01:37 »

DALGALAR KUMSALLARDA , MUTLULUK MASALLARDA
Dalgalar kumsallarda, mutluluk masallarda...(içimden gelen...)

Hayatın hep taşlı dikenli yolları çıktı karşıma..Ne kadar takılmamalıyım desemde takıldım o taşlara...Düştüm çoğu zaman...Hiç bir el uzanmadı, şefkatle sevgiyle bana...Hep kaybeden oldum, hep kahreden...Bir gün çıkarmıydı karşıma beni mutlulukla, kahkahayla tanıştıracak biri, düşündüm, sabrettim, bekledim...Çıktı, çıktı çıkmasına ama geç kaldı...Belkide bendim geç kalan O’ na...Yine takıldım çakıl taşlarına şimdi anladım DALGALAR KUMSALLARDA, MUTLULUK MASALLARDA... olurmuş..

Yasemin Karaçuha...

Edebiyatdefteri.com, 2016. Bu sayfada yer alan bilgilerin her hakkı, aksi ayrıca belirtilmediği sürece Edebiyatdefteri.com'a aittir. Sitemizde yer alan şiir ve yazıların telif hakları şair ve yazarların kendilerine veya yetki verdikleri kişilere aittir. Sitemiz hiç bir şekilde kâr amacı gütmemektedir ve sitemizde yer alan tüm materyaller yalnızca bilgilendirme ve eğitim amacıyla sunulmaktadır.

Sitemizde yer alan şiirler, öyküler ve diğer eserlerin telif hakları yazarların kendilerine veya yetki verdikleri kişilere aittir. Eserlerin izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre suçtur. Ayrıca sitemiz Telif Hakları kanuna göre korunmaktadır. Herhangi bir özelliğinin kısmende olsa kullanılması ya da kopyalanması suçtur. Edebiyat -  Şiirler -  Kitap

Sayfa: [1]   Yukarı git
Yazdır
Gitmek istediğiniz yer:  

Bu Sayfa 0.122 Saniyede 19 Sorgu ile Oluşturuldu S 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22