20 Şubat 2018, 10:40:21
Sayfa: [1]   Aşağı git
Yazdır
Gönderen Konu: DIŞ KAYNAKLI FORMLAR  (Okunma Sayısı 2263 defa)
egurel
Etkin Üye
**
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri E-Posta
« : 27 Mart 2015, 09:59:32 »

ARKADAŞLAR İLÇE HASTANESİ KALİTE DİREKTÖRLÜĞÜNE YENİ ATANDIM.SAĞLIK MEMURUYUM.KALİTEYE DAİR BİR DÜZEN YOK.BİRAZ SIKINTILI BİR DURUM ANLIYACAĞINIZ.DIŞ KAYNAKLI FORMLARA DAİR HİCBİR ÇALIŞMA YOK.YARDIMCI OLABİLECEĞİNİZ DÖKÜMAN VE KAYNAKLAR VARSA PAYLAŞIRSANIZ SEVİNİRİM

_burakk_
Moderatör
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1 : 11 Kasım 2015, 01:21:11 »

ARKADAŞLAR İLÇE HASTANESİ KALİTE DİREKTÖRLÜĞÜNE YENİ ATANDIM.SAĞLIK MEMURUYUM.KALİTEYE DAİR BİR DÜZEN YOK.BİRAZ SIKINTILI BİR DURUM ANLIYACAĞINIZ.DIŞ KAYNAKLI FORMLARA DAİR HİCBİR ÇALIŞMA YOK.YARDIMCI OLABİLECEĞİNİZ DÖKÜMAN VE KAYNAKLAR VARSA PAYLAŞIRSANIZ SEVİNİRİM

Göreviniz hayırlı olsun. Dış kaynaklı  formlardan kastınız nedir anlamadım.Dış kaynaklı döküman listesi var, o da formda mevcut.Ayrıca SAS 5 diye  adlandırdığımız yeni sitstemle ilgili konu başlığı da dahil birçok dökümanı formda bulabilrsiniz.
Sizden önceki görevli arkadaş ne yapmış,hastane yeni mi? Değilse yılardır denetim yapılammış mı hastanenizde.Arkadaşım sen dış kaynaklı formlardan yola çıkmışsın..önce siistemi iyi bir tanıman  lazım.
Sayfa: [1]   Yukarı git
Yazdır
Gitmek istediğiniz yer:  

Bu Sayfa 0.083 Saniyede 19 Sorgu ile Oluşturuldu S 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22