21 Ocak 2018, 09:36:27
Sayfa: [1]   Aşağı git
Yazdır
Gönderen Konu: DOKÜMAN ŞABLONLARININ DEĞİŞİKLİĞİ HK.  (Okunma Sayısı 273 defa)
BURCU...
Etkin Üye
**
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri E-Posta
« : 13 Aralık 2017, 12:10:36 »

ARKADAŞLAR MRB, DOKÜMANLARIMIZIN BAŞLIK FORMATINDA YER ALAN TÜRKİYE KAMU HASTANELERİ KURUMU İLE İLGİLİ NELER YAPTINIZ?
YENİ YAPILANMAYLA TÜRKİYE KAMU HASTANELERİ KURUMU BULUNMADIĞINDAN ŞABLONLARDA DEĞİŞİKLİK YAPILMASI GEREKTİĞİ GÜNDEMDEDİR. RESMI YAZISMALARDA KULLANILMASINA DAİR HASTANELERİMİZE YAZI GELMİŞ ANCAK KALİTE DOKÜMAN SISTEMI İLE İLGİLİ KAFA KARISIKLIĞI YASAMAKTAYIZ.. YENİ DOKÜMAN OLUŞTURUYORUZ. 2018 YILI BOYUNCA KULLANILACAK BELKI DE.. PEKİ BİZ BU EVRAĞI HANGI ŞABLONLA YAYINLAYACAĞIZ..
 ESKİLER KLASIN BUNDAN SONRAKILER İL SAĞLIK MD ADI ALTINDA OLSUN DESEK ESKI YENI BI HAYLI KARISACAK,,
İL SAĞLIK DİYE DEVAM ETSEK TÜM DOKÜMANLARI DEĞİŞTİRMEK GEREKECEK  VE TABİKİ BU DURUMDA EVRAKLARA YENİ REVİZYON TARİHİ Mİ AÇMIŞ OLACAĞIZ, TEKRAR ISLAK İMZA VS VS??
BU KONU HAKKINDA NELER YAPTINIZ.....[
/color]
« Son Düzenleme: 13 Aralık 2017, 12:12:13 Gönderen: BURCU... » Logged

_burakk_
Moderatör
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1 : 15 Aralık 2017, 17:23:00 »

Bizim dökümanlarımzıda hiç kamu hastaneleri kurumu başlığını hiç kullanmaduk.
Şöyle olabilir.
Eğer değiştirecekseniz ki,değişecek çünkü  isim değişikliği oldu.
Ya yeni ismi kulanacaksınız ya da tamamen kaldıracaksınız.
İl deki sorumlara iletin bakalım ne diyecekler.

BURCU...
Etkin Üye
**
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri E-Posta
« Yanıtla #2 : 18 Aralık 2017, 11:41:13 »

İL BAZINDA ORTAK DİREKTÖRLERİN BULUNDUĞU GRUBA YAZDIM.. BEKLEMEDE OLDUKLARINI SOYLEDİLER.. 
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor
Linkleri görebilmek İçin Üye Olun veya Giriş Yapın  ADRESİNE SORU YÖNELTTİM.. CEVAP YOK..
DOKÜMANLARIN GÜNCELLİĞİ VE GÖZDEN GEÇİRİLMESİ ADINA YÖNETİMİN DE BULUNDUĞU TOPLANTI TUTANAĞI DÜZENLİYORUM.. HER YIL OCAK AYINDA YAPIYORUM.. AYNI TOPLANTIYI YAPSAK, BU ŞABLON KISMI İÇİN YÖNETİMLE BERABER TOPLANTIDA KARAR ALSAK.. ?? FİKRİNİZ NEDİR??
Sayfa: [1]   Yukarı git
Yazdır
Gitmek istediğiniz yer:  

Bu Sayfa 0.122 Saniyede 19 Sorgu ile Oluşturuldu S 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22