13 Kasım 2019, 17:49:45
Sayfa: 1 [2]   Aşağı git
Yazdır
Gönderen Konu: DÖKÜMANLARIN ASILMASI  (Okunma Sayısı 32052 defa)
DENİZ...
Etkin Üye
**
Çevrimdışı Çevrimdışı

güzel günler gelecek,güneşli günler.

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #15 : 06 Nisan 2011, 10:37:44 »

merhaba, yeni genelge (2011/17)ye göre bir prosedür hazırladım ilgilenen arkadaşlar bakabilirler. ama biraz geliştirilmesi lazım hızlıca hazırlanmış bir prosedür oldu. eleştirilerinize, geliştirici fikirlerinize açığım. herkese kolay gelsin.
Bizde 2 tanede sendikal faaliyetlere ait pano var. bunların takibi ile sorumlularına ulaşamadım, bu konuda siz neler yaptınız.Birde bütün yazılar asılmadan önce başhekimin kaşesi gerekirse zaman kaybı olmaz mı, bunu bizim başhekimin kabul edeceğini zannetmiyorum?

alpisilin
Kıdemli üye
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri E-Posta
« Yanıtla #16 : 06 Nisan 2011, 13:49:31 »

merhaba, yeni genelge (2011/17)ye göre bir prosedür hazırladım ilgilenen arkadaşlar bakabilirler. ama biraz geliştirilmesi lazım hızlıca hazırlanmış bir prosedür oldu. eleştirilerinize, geliştirici fikirlerinize açığım. herkese kolay gelsin.
Bizde 2 tanede sendikal faaliyetlere ait pano var. bunların takibi ile sorumlularına ulaşamadım, bu konuda siz neler yaptınız.Birde bütün yazılar asılmadan önce başhekimin kaşesi gerekirse zaman kaybı olmaz mı, bunu bizim başhekimin kabul edeceğini zannetmiyorum?
Sendikalara ait panolar bizde de sorun var. Ama çözülmesi gerek çünkü genel bir uygulama onları bu uygulamanın dışında bırakamayız. Ayrıca bu tür evrakları başhekimler imzalamaz zaten, yetkiyi bir kaç kişiye devrederler. Ama işin ciddiyeti açısından bütün uygulamalarda başhekim adını kullanıyoruz.

Dağ tepesinde bir çam olamazsan

Vadide bir çalı ol.

Fakat, oradaki en iyi küçük çalı sen olmalısın.
gkaynak
Etkin Üye
**
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri E-Posta
« Yanıtla #17 : 17 Temmuz 2011, 18:45:49 »

Slm :biz hastanemizde döküman asılan *** yersiz her tarafı gezip mümkün olduğunca kağıtların asılamsını engellemeye çalıştık .Duyuru için asılabilecek yerlere pvc liBizim deyişimizle tiktak  panolardan taktıdık.A5 ve  A4 ebatlarında güzel de oldu.
CİNKARA-46
Etkin Üye
**
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #18 : 20 Temmuz 2011, 09:00:13 »

arkadaşlar selam;
yoğun bakım için indikatör kartı hazırlayan varsa, paylaşırsa sevinirim.
herkese kolay gelsin....
Sayfa: 1 [2]   Yukarı git
Yazdır
Gitmek istediğiniz yer:  

Bu Sayfa 0.099 Saniyede 19 Sorgu ile Oluşturuldu S 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22