18 Şubat 2018, 09:50:33
Sayfa: [1]   Aşağı git
Yazdır
Gönderen Konu: eğitim anketi  (Okunma Sayısı 2571 defa)
midwife
Etkin Üye
**
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri E-Posta
« : 23 Ekim 2015, 20:59:58 »

öncelikle herkese kolay gelsin  Smiley   ben bir ilçe devlet hastanesinde eğitim hemşireliği yapıyorum bizler eğitimlere katılım az olduğu için nedene yönelik anket yapmayı düşünüyoruz , bu konuda anket yapan varsa bana bir örneğini yollayabilir mi ? yada sorular konusunda yardımcı olur musunuz?

_burakk_
Moderatör
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1 : 25 Ekim 2015, 23:10:13 »

Ayaktan Hasta     Memnuniyet  Anketi
Yatan Hasta  Memnuniyet  Anketi
Acil Servis Hasta  Memnuniyet  Anketleri her ay,    Çalışan    Memnuniyet   Anketleri ise yılda iki kez(Mart ve Eylül) aylarında yapılmaktadır.

0-200 yataklı hastanalerde Ayaktan,Yatan ce Acil ser is hastaları için ayda 15 memnuniyet anketi yapılmalıdır.
Çalışan    Memnuniyet   Anketleri  ise tüm çalışanların en az yarısı kadar olmalıdır.

Aşağıda verdiğim link  , 27.06.2015 tarih ve 29399 sayılı Resmi Gazetede “Sağlıkta Kalitenin Geliştirilmesi ve Değerlendirilmesine Dair Yönetmelik” ile bu yönetmelik kapsamında hazırlanan Sağlıkta Kalite Standartları (SKS)-Hastane (Versiyon-5) yayımlanarak yürürlüğe girmesiyle
birlikte  son halidir.Orada  anket uygulama rehberi ve anket örneklerini de görebilirsiniz.
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor
Linkleri görebilmek İçin Üye Olun veya Giriş Yapın
_burakk_
Moderatör
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2 : 25 Ekim 2015, 23:16:35 »

Eğitime katılım az oldu diye anket yapılmamalı diye bir açıklama yok.Eğitimle  başka anket başka.Eğitimlere katılım az ise bunu yöneticilerinzle görüşün.Bakanlık bırakın artık eğitime katılımın az olmsını % olmasını istmektedir.Ayrıca: Bu eğitimleri bakanılığa bildirmeniz gerekmektedir.Bu   konuda da bulunduğun ildeki Genel Sekreterlik Eğitim  Birimiyle iş birliği yapmanızı öneririm.
Sayfa: [1]   Yukarı git
Yazdır
Gitmek istediğiniz yer:  

Bu Sayfa 0.116 Saniyede 19 Sorgu ile Oluşturuldu S 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22