12 Kasım 2018, 23:00:48
Sayfa: 1 ... 62 63 [64]   Aşağı git
Yazdır
Gönderen Konu: SHKS VERSİYON 5  (Okunma Sayısı 469424 defa)
DOGAGAMZE
Etkin Üye
**
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri E-Posta
« Yanıtla #945 : 13 Temmuz 2018, 12:12:00 »

teşekkür ederim fungökhan

ŞEFFFFF
Etkin Üye
**
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #946 : 10 Ekim 2018, 15:02:31 »

17-26 Ekim 2018 Tarihleri arasında Sağlıkta Kalite Değerlendirmeleri Yapılacak Kurumların Ek Listesi ​Açıklanmıştır
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor
Linkleri görebilmek İçin Üye Olun veya Giriş Yapın
elifgulkalite
Etkin Üye
**
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #947 : 22 Ekim 2018, 12:22:17 »

Merhabalar,

"atık su tesisatı sızdırmazlık açısından hastane tarafından belirlenen yöntem ve aralıklarla kontrol edilmelidir." maddesi için nasıl bir hazırlık yaptınız acaba???
paylaşabilir misiniz?
SERPİL.17
Etkin Üye
**
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #948 : 25 Ekim 2018, 11:56:39 »

Elif hanım bulunduğunuz ilin su idaresine başvuruda bulunun onlar gelip kontrol edip raporu veriyorlar
ŞEFFFFF
Etkin Üye
**
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #949 : 30 Ekim 2018, 10:12:57 »

05-30 Kasım 2018 Tarihleri arasında Sağlıkta Kalite Değerlendirmeleri Yapılacak Kurumların Listesi ​Açıklanmıştır
Güncelleme Tarihi: 30/10/2018

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor
Linkleri görebilmek İçin Üye Olun veya Giriş Yapın
« Son Düzenleme: 30 Ekim 2018, 12:53:35 Gönderen: _burakk_ » Logged
elifgulkalite
Etkin Üye
**
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #950 : 01 Kasım 2018, 10:47:18 »

Merhabalar,

güvenlik raporlama bildirimlerini (ilaç, cerrahi, transfüzyon, hasta), internet sitesinden Güvenlik Raporlama Sistemine girmek zorunlu mu?
yani kendi içimizde tutup internetten bildirim yapmasak olur mu?

Bilgisi olan varsa paylaşabilir mi?

Teşekkürler...
_burakk_
Moderatör
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #951 : 01 Kasım 2018, 12:41:31 »

Merhabalar,

güvenlik raporlama bildirimlerini (ilaç, cerrahi, transfüzyon, hasta), internet sitesinden Güvenlik Raporlama Sistemine girmek zorunlu mu?
yani kendi içimizde tutup internetten bildirim yapmasak olur mu?

Bilgisi olan varsa paylaşabilir mi?

Teşekkürler...

güvenlik raporlama bildirimlerini, internet sitesinden Güvenlik Raporlama Sistemine girmek zorundayız.Yazdıktan sonra bir kez daha kontrol etmekte  yarar  var,onay verdikten   sonra  geri alma ve düzeltme imkanı yok
elifgulkalite
Etkin Üye
**
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #952 : 01 Kasım 2018, 16:21:51 »

Çok teşekkür ederim Burak Bey...
BURCU...
Etkin Üye
**
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri E-Posta
« Yanıtla #953 : 06 Kasım 2018, 09:35:45 »

kolay gelsin, atık su tesisatının sızdırmazlığıyla alakalı olarak denetim gecirenler ya da net bir fikri olanlar bilgilendirme yapabilir mi?
anlam veremediğim bazı durumlar var.. atık su tesisatı sızdırmazlığı diyerek bina turuna ekledim mesela ben.. bina turlarında gezdiğimizde kazan dairesi tarafında bulunan su giderlerine, rögar kapaklarına vs göz atıyoruz ancak teknik hizmet personeli atık su borularını görmemize imkan yok, tavan boşluğunda kalıyor dedi..
başka bir arkadaşımız ilin su idaresinden yazı demiş..
atı su tesisatının sızdırmazlık testine baktım iki yolla yapılır şeklinde bilgiler var(su ve duman yoluyla)..
bu testi mi yaptırmamız gerekiyor..?
_burakk_
Moderatör
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #954 : 07 Kasım 2018, 00:10:30 »

kolay gelsin, atık su tesisatının sızdırmazlığıyla alakalı olarak denetim gecirenler ya da net bir fikri olanlar bilgilendirme yapabilir mi?
anlam veremediğim bazı durumlar var.. atık su tesisatı sızdırmazlığı diyerek bina turuna ekledim mesela ben.. bina turlarında gezdiğimizde kazan dairesi tarafında bulunan su giderlerine, rögar kapaklarına vs göz atıyoruz ancak teknik hizmet personeli atık su borularını görmemize imkan yok, tavan boşluğunda kalıyor dedi..
başka bir arkadaşımız ilin su idaresinden yazı demiş..
atı su tesisatının sızdırmazlık testine baktım iki yolla yapılır şeklinde bilgiler var(su ve duman yoluyla)..
bu testi mi yaptırmamız gerekiyor..?

BURCU sen gereken  çalışmaları yapmışşın,girişimlerde bulunmuşsun,teknik servisin bilgisi  olmuş,bina turunada eklemişsin..Bundan sonrasınıda Yönetim düşünsün..
deryaist
Etkin Üye
**
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri E-Posta
« Yanıtla #955 : 07 Kasım 2018, 08:14:24 »

Daire Başkanlığı;
Standartta belirtilen atık su tesisatı, sağlık kuruluşunda oluşan atık sıvıları tahliye eden tesisat sisteminin tamamını ifade etmektedir. Bu sistemin kontrolü için farklı yöntemler bulunmakla birlikte, tesisatı içeren birimlerin ve alanların fiziki gözlem yoluyla, sızdırma ve hasar yönünden incelenmesi ve bu işlemin kim tarafından, ne zaman, hangi alanlarda ve hangi yöntemle yapıldığının kayıt altına alınması yeterli olarak kabul edilecektir görüşünü belirtmiştir. bize il sağlık tarafından gelen maildir. bilgilerinize
Sayfa: 1 ... 62 63 [64]   Yukarı git
Yazdır
Gitmek istediğiniz yer:  

Bu Sayfa 0.089 Saniyede 20 Sorgu ile Oluşturuldu S 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22