23 Haziran 2018, 00:10:42
Sayfa: [1] 2 3 4   Aşağı git
Yazdır
Gönderen Konu: HKS OKULUNA KATILANLAR  (Okunma Sayısı 54734 defa)
tshdönmez
Etkin Üye
**
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« : 22 Mart 2011, 10:50:43 »

Ben küçük bir ilçe hastanesinde Kalite Temsilcisiyim. Yeni HKS Yönergesini okudum ama eğitim alan biri kadar iyi anlayamadım tabiki. Eğer 14-18 Mart tarihleri arasında yapılan HKS Okuluna katılan Kalite Temsilcilerimiz varsa aramızda ve bizleri bilgilendirebilirlerse çok memnun olacağım. Şimdiden teşekkürler...

EYLULHKS
Etkin Üye
**
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1 : 23 Mart 2011, 10:28:08 »

MERHABA BEN KATILDIM YARDIMCI OLAMAYA ÇALIŞIRIM..
tshdönmez
Etkin Üye
**
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2 : 23 Mart 2011, 10:46:11 »

Teşekkürler... 1- Bütün dökümanlarımız revize mi olacak?(Çünkü Kodlama Sistemi Geldi)  2-Puanlar sadece başlıklarda görünüyo, alt başlıklarda puan yok.Bu durumda puanlama nasıl olacak? İlçe hastanelerine eğitim ne zaman verilecek acaba. Eğer şimdilik bu konularda bilgi verebilirseniz çok sevinirim. Yine takıldığım yerlerde sizinle görüşmek isterim. Çok teşekkürler...
kızılsu
Etkin Üye
**
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri E-Posta
« Yanıtla #3 : 23 Mart 2011, 12:29:18 »

bende küçük bir hastanenin kalite temsilcisiyim...eğitime alınmadığımız için kendimiz yorumluyoruz lütfen bize yardımcı olun  Smiley)
dökümanların numaralandırılması nasıl olacak açıklarmısınız bir öernek vererek...
şimdiden teşekkürler...
DENİZ...
Etkin Üye
**
Çevrimdışı Çevrimdışı

güzel günler gelecek,güneşli günler.

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4 : 23 Mart 2011, 16:25:55 »

ben de bu eğitime katıldım ve bu soruyu dökümantasyon konusunu anlatan syn mehmet SALUVAN a sordum.Net bir cevap alamamakla birlikte tüm dökümanlarıma bu numaraları vermemeye karar verdim sadece bir index hazırlıcam yeni standartların hangi dökümanlarla karşılandığını göstern o kadar.bazı arkadaşlar ise tüm dökümanları bu satandartlar gereği hazırlamaya karar vermişlerdi.isteyenler hks danışmaya e-mail alıp net cevap alabilirler.Herkese kolay gelsin
tshdönmez
Etkin Üye
**
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #5 : 23 Mart 2011, 16:58:14 »

Teşekkürler...
HKS
Etkin Üye
**
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #6 : 26 Mart 2011, 22:55:26 »

MERHEBA BENDE  HKS OKULUNA KATILDIM ,BU SORUYA ORADA VERİLEN CEVAP SEÇİMİ HASTANELERE BIRAKTILAR.BENCE FORMLAR REVİZE OLURKEN DEĞİŞTİRİLİRSE İLERİ İÇİN HAZIRLIK OLUR.
HKS
Etkin Üye
**
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #7 : 26 Mart 2011, 22:58:16 »

PUANLAMAYA  GELİNCE ALT BAŞLIKLARDA HERHANGİ BİR KRİTER EKSİK OLURSA O STANDART 0  PUAN OLARAK KABUL EDİLECEĞİ İÇİN  PUANLAMA SADECE ÜST BAŞLIKTA BULUNUYOR.
feldispat
Moderatör
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #8 : 26 Mart 2011, 23:21:56 »

özel hastanelerin ve devlet hastanelerin puanlaması farklıydı. Mesela özel hastanelerde ana başlığın altındaki ara maddelerden bir eksik olsun puan alamıyordun. Altı yedi madde olsa bile bir tanesini tamamlayamazsan puan alamazdın. Devlet hastanelerinde ise ara maddelerin puanları farklıydı dağılımlı idi. Ancak şimdi devlet hastaneleri de özel hastanelerin puanlaması gibi oldu. Bence de iyi oldu. İşine gelen maddeyi yap işine gelmeyeni yapma muhabbeti bitiyor.
tshdönmez
Etkin Üye
**
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #9 : 29 Mart 2011, 14:21:51 »

Sevgili arkadaşlar. ..Beyaz Kelebek figürüyle ilgili çalışma yapıyordum birden aklıma takıldı. Bu kelebeğin bir standardı olacak mı acaba? Ne bileyim ölçüsü, cinsi gibi... HKS Okulunda bahsedildi mi özellikle? Böyle hangi işe başlasam muallakta kalmaktan çok sıkıldım. Herşey bi netleşseydi...
DENİZ...
Etkin Üye
**
Çevrimdışı Çevrimdışı

güzel günler gelecek,güneşli günler.

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #10 : 29 Mart 2011, 15:19:50 »

Sevgili arkadaşlar. ..Beyaz Kelebek figürüyle ilgili çalışma yapıyordum birden aklıma takıldı. Bu kelebeğin bir standardı olacak mı acaba? Ne bileyim ölçüsü, cinsi gibi... HKS Okulunda bahsedildi mi özellikle? Böyle hangi işe başlasam muallakta kalmaktan çok sıkıldım. Herşey bi netleşseydi...
net bir bilgi biz hks okulu katılımcıları da alamadılar.Bize yol haritası verdiklerini bu harita doğrultusunda özgün bir çalışma yapmamız gerektiğini söylediler.
 Huh?
HKS
Etkin Üye
**
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #11 : 29 Mart 2011, 18:10:17 »

direktör  olamadıysan ve istenmeyen kişi ilan edilmişsen ben olsam kalitenin sadece izleyeni olurdum,baktılar direktör başhekimden sonra geliyor,ona göre kendilerince düzenleme yapmışlardır diye düşünüyorum
HKS
Etkin Üye
**
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #12 : 29 Mart 2011, 18:12:02 »

olsun arkadaşım yinede senin doğum günün kutlu osun ve hayatının en karışıklığı bırak kaliteden olsun ozaten kendi içinde karışık
_burakk_
Moderatör
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #13 : 29 Mart 2011, 20:29:55 »

Esma,öncelikle doğum gününüz kutlu olsun.Bu gelişme sizi asla üzmesin,hatta tam aksine biraz daha mücadale ruhunuzu geliştirmesine yardımcı olsun.Bu tür olaylar ne  ilk sizin başınıza geliyor ,ne de son olacak ,kurumlarda böyle  gelişmeler olabiliyor.Bulunduğunuz kurumda yapmanız gereken görevler var ve bunları en iyi şekilde yapabiliyorsanız en büyük   ödül bu bence,gerisi hikaye..
NUR.
Kıdemli üye
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #14 : 30 Mart 2011, 08:45:51 »

bende kalite direktörü değilim .. başkası oldu ama bütün işleri ben yapıyorum..adım performans ve kalite birimi çalışanı diye geçiyor..kalite birimi olacak diyorlar mutlaka çalışanlarınıda düşünürler sanırım..
Sayfa: [1] 2 3 4   Yukarı git
Yazdır
Gitmek istediğiniz yer:  

Bu Sayfa 0.104 Saniyede 19 Sorgu ile Oluşturuldu S 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22