22 Haziran 2018, 23:58:55
Sayfa: [1]   Aşağı git
Yazdır
Gönderen Konu: KALİTE DİREKTÖRÜ EK ÖDEMESİ  (Okunma Sayısı 16112 defa)
uzunneşe
Etkin Üye
**
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« : 15 Şubat 2013, 13:03:24 »

Yeni ek ödeme yönetmeliğinde kalite çalışanlarını unutmuşlarmı, yoksa siz zaten ne iş yaparsınız mı demişler ben anlayamadım,anlayan varmı acaba?Huh?? Angry

ysm
Moderatör
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1 : 15 Şubat 2013, 16:55:18 »

bence unutmamışlar size fazla para vermeye gerek yok demek istemişler :-)
ozlem1
Etkin Üye
**
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri E-Posta
« Yanıtla #2 : 19 Şubat 2013, 11:01:14 »

aynen öyle ne iş yaparsınız size fazla paraya gerek yok demişler
NUR.
Kıdemli üye
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3 : 20 Şubat 2013, 10:07:18 »

arkadaşlar aynı parayı alacaksam niye kendimizi yırtıyoruz ki normal serviste çalışınca da aynı parayı alıyoruz.. kalite stresi ayrı dert insanlarla uğraşman ayrı dert bunu düşünen yok bakanlığı aramak lazım ..yoksa çoğu yerdeki kalite birim çalışanları işi bırakır bence..
_burakk_
Moderatör
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4 : 20 Şubat 2013, 16:22:18 »

arkadaşlar aynı parayı alacaksam niye kendimizi yırtıyoruz ki normal serviste çalışınca da aynı parayı alıyoruz.. kalite stresi ayrı dert insanlarla uğraşman ayrı dert bunu düşünen yok bakanlığı aramak lazım ..yoksa çoğu yerdeki kalite birim çalışanları işi bırakır bence..

Bu konuda  ilgili kurumu arayan  yüzlerce tel.olduğunu biliyorum.tekrar gözden geçirebiliriz denmiş.ama bu ortamda bir şey değişir mi(bence değişmez) bekleyip göreceğiz.

Daha ilginç bolanı, yeni çıkan yönergede  Denetimlerle ilgili  bir açıklamaya yer verilmemiş.
ozlem1
Etkin Üye
**
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri E-Posta
« Yanıtla #5 : 20 Şubat 2013, 16:51:17 »

bence kalite birimlerini kaldıracaklar artık
efira
Etkin Üye
**
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #6 : 20 Şubat 2013, 17:28:42 »

Arkadaşlar yeni Kamu Hastaneler Birliğinde Kalite Yönetim Biriminin adı  KALİTE GÖZLEM VE EĞİTİM BİRİMİ olarak değiştiriliyor. Sizin anlayacağınız kalitede çalışanlar yine eğitimci olarak fark alacaklar.çünkü Kalitenin  %90'ı eğitim bence
NUR.
Kıdemli üye
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #7 : 21 Şubat 2013, 09:31:28 »

arkadaşlar bizim muhtemet arkadaş ankarayı yönergeyle ilgili aramış.. eğitim ile ilgili bir madde var ya onun için.. cevapta : eğitim hemşiresi zaten görevi gereği eğitim yapıyor ona verilmez aynı şekilde hasta hakları görev tanımında eğitim yapacak maddesi var. enfeksiyonada aynı demişler... ordan kasıt görevinden ayrı ikinci bir görev olarak eğitim yapanları kapsıyor demişler ama kaliteyi bir yere koymamışlar.. bende anlamadım..herşeyin kalite olduğu şu dönemde fark vermeyişleri üzücü doğrusu..
ardıl
Etkin Üye
**
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #8 : 21 Şubat 2013, 13:24:44 »

BİZİM MUTEMED EĞİTİM HEMŞİRESİNE %10 VRİLRCRK DENMİŞ. O ŞEKİLDE HESAPLAMA YAPILDI DİYOR.ORGAN BİRİMİ SADECE ODASI VAR BAŞKA İŞİ YOK ONA %10 ÖDECEK DEMİŞ KALİTEYE HİÇ BİŞEY YOK .EĞİTİM PROGRAMINDA YIL İÇİNDEKİ EĞİTİMLERİN YARISINI BEN VERİYORUM DİREKTÖR OLARAK AMA BİZE BİŞEY YOK .BENCE BAKANLIĞA BU KONUDA BASKI YAPALIM SÜREKLİ ARAYALIM .KENDİ AKREDİTASYON DAİRE BAŞKANLIĞIMIZA MAİLLER ATALIM .ASLINDA BİZE  %20 VERMELERİ GEREKİR.Smiley
sanatkarca
Uzman
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #9 : 22 Şubat 2013, 10:34:21 »

BİZİM MUTEMED EĞİTİM HEMŞİRESİNE %10 VRİLRCRK DENMİŞ. O ŞEKİLDE HESAPLAMA YAPILDI DİYOR.ORGAN BİRİMİ SADECE ODASI VAR BAŞKA İŞİ YOK ONA %10 ÖDECEK DEMİŞ KALİTEYE HİÇ BİŞEY YOK .EĞİTİM PROGRAMINDA YIL İÇİNDEKİ EĞİTİMLERİN YARISINI BEN VERİYORUM DİREKTÖR OLARAK AMA BİZE BİŞEY YOK .BENCE BAKANLIĞA BU KONUDA BASKI YAPALIM SÜREKLİ ARAYALIM .KENDİ AKREDİTASYON DAİRE BAŞKANLIĞIMIZA MAİLLER ATALIM .ASLINDA BİZE  %20 VERMELERİ GEREKİR.Smiley

sevgili ardıl haklısın... ama ben yoruldum bu çelişkilerden bu ne perhiz bu ne lahana turşusu artık hiç umurumda bile değil ister versin ister vermesinler isterse ek ödemeyi tamamen kaldırsınlar hepsi kendine müslüman allah gözlerini doyursun
ardıl
Etkin Üye
**
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #10 : 22 Şubat 2013, 11:48:37 »

ya aslında sanatkarca sende haklısın hiç gerek yok uğraşmaya zaten bildiklerini yapıyorlar.bugün uzmanlık kadroları açıklandı dur bakalım bu kadrolara kimleri getirecekler bizim gibi küçük yerlerde ''torpil'' çok önemli işi bilip bilmemek hiç önemli değil deneme yanılma yoluyla ögreniyorlar.yani demem şu ki biz kalite çalışanları zaten işimizi hakkımızla yapıyoruz fark verilmesede yapacaz bu bir vicdan meselesi çünkü fark yok diye işini yapmayacak olan yoktur diye düşünüyorum.İlerki günlerde kimbilir daha neler görecez .....
t.utkuk
Etkin Üye
**
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri E-Posta
« Yanıtla #11 : 25 Şubat 2013, 09:37:10 »

Yanlış anlaşılan bir şey var galiba %10 eğitim hemşiresine verilecek oran değil %10 ilgili ayda eğitim veren herkese ödenecek fark arkadaşlar....
dans
Etkin Üye
**
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #12 : 27 Şubat 2013, 00:48:52 »

Arkadaşlar benim gözlemlediğim kaliteyi yöneticilere yükleyecekler .Bize ne olur kestiremiyorum ama durumumuz pek de iç açıcı gözükmüyor.
asderetyu
Etkin Üye
**
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #13 : 22 Ağustos 2013, 12:41:47 »

ARKADAŞLAR BENCE TOPLU OLARAK DAİREYE KONU İLE İLGİLİ YAZI YAZARAK TALEP EDELİM. HAKKIMIZ OLANI ALMAK İÇİN ÇABALAMAMIZ LAZIM. MAALESEF AĞLAMAYANA EMZİK YOK BU SİSTEMDE. NE KADAR ÇOK ÇALIŞIYORUZ AMA KİMSE BİZİ BİZDEN DAHA ÇOK ANLAYAMAZ VE DÜŞÜNMEZ!
Sayfa: [1]   Yukarı git
Yazdır
Gitmek istediğiniz yer:  

Bu Sayfa 0.107 Saniyede 19 Sorgu ile Oluşturuldu S 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22