16 Ekim 2018, 08:26:31
Sayfa: 1 [2]   Aşağı git
Yazdır
Gönderen Konu: Özel Hastaneler HKS Eğitimi Katılımcıları Hakkında Duyuru!(10.08.2011)  (Okunma Sayısı 25266 defa)
asya.ersoy
Etkin Üye
**
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri E-Posta
« Yanıtla #15 : 26 Ağustos 2011, 11:52:58 »

teşekkür ederim.

“Liderlik güç kullanmak değil, başkalarını güçlü kılmaktır.”

yesim_23
Etkin Üye
**
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri E-Posta
« Yanıtla #16 : 26 Ağustos 2011, 12:38:27 »

ben istanbulda özel bir hastanedeyim eger aynı bölgedeysek bende katılmak isterim.
feldispat
Moderatör
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #17 : 26 Ağustos 2011, 12:58:37 »

her türlü konuda yardımcı olurum, bilgi paylaşımı için. Ben oturumlarda saş en arka masadaydıom. Kırmızı kravatım vardı ilk gün. Belirli anlardabirebir Hasan Güler le de konuştum.

Bir çok konuda insanların aklı karııştı, faydadan zarar getirdi. Ayrıca şunu da gördüm, bir çok kişi hazırlığını yapmamış bu toplantıdan sonra başlayacak.
yesim_23
Etkin Üye
**
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri E-Posta
« Yanıtla #18 : 26 Ağustos 2011, 13:07:24 »

hazırlananlarda kısmi değişiklik yapacak galiba Smiley)
asya.ersoy
Etkin Üye
**
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri E-Posta
« Yanıtla #19 : 26 Ağustos 2011, 13:17:17 »

arkadaşlar, HKS' larında yer alan yazılı düzenleme kodlamasına göre mi? istiyorlar evrakları. örneğin biz kalite belgeli bir hastaneyiz ve ben kodlamamı kendime göre yaptım. Bunun ile ilgili bir açıklama yapıldı mı?

“Liderlik güç kullanmak değil, başkalarını güçlü kılmaktır.”
yesim_23
Etkin Üye
**
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri E-Posta
« Yanıtla #20 : 26 Ağustos 2011, 13:28:25 »

hayır herkes var olan kodlama sistemini kullanabilecekmiş onların metodu zorunlu değil
ibaran
Etkin Üye
**
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #21 : 26 Ağustos 2011, 14:22:19 »

ben istanbulda özel bir hastanedeyim eger aynı bölgedeysek bende katılmak isterim.

yeşim hanım istanbul dan değiliz maalesef. ama her konuda elimden geldiğince yardımcı olmak isterim. süleyman beyinde dediği gibi pek çok hastane eğitimi bekleyip bazı konularda çalışmaları başlatmamış. ve yetiştirmekte zor olacak gibi görünüyor.ben pekçok çalışmayı bitirdim. belki bikaç yerde ekleme yapabilirim. bundan sonrası gelen verileri değerlendirebilmekte.
ibaran
Etkin Üye
**
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #22 : 26 Ağustos 2011, 14:25:33 »

her türlü konuda yardımcı olurum, bilgi paylaşımı için. Ben oturumlarda saş en arka masadaydıom. Kırmızı kravatım vardı ilk gün. Belirli anlardabirebir Hasan Güler le de konuştum.

Bir çok konuda insanların aklı karııştı, faydadan zarar getirdi. Ayrıca şunu da gördüm, bir çok kişi hazırlığını yapmamış bu toplantıdan sonra başlayacak.

ilk gün çok rahatsızdım. sonunu zor getirdim eğitimin. listeden numaranıza baktım bi kaç kez aralardada geldim ama bulamadım yerinizde. demek hasan beyin yanındaydınız. ben gerçekten anlamıyorum soru cevaplarda tamamen allak bullak oldu insanların kafası. standart ne diyor oturumda neler dendi.
Sayfa: 1 [2]   Yukarı git
Yazdır
Gitmek istediğiniz yer:  

Bu Sayfa 0.056 Saniyede 19 Sorgu ile Oluşturuldu S 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22