22 Ağustos 2018, 00:31:37
Sayfa: [1]   Aşağı git
Yazdır
Gönderen Konu: Sağlık işletmeleri için kalite yazılımları  (Okunma Sayısı 8610 defa)
discoverysn
Etkin Üye
**
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri E-Posta
« : 04 Haziran 2011, 09:19:27 »

merhaba arkadaşlar Sağlık işletmeleri için kalite yazılımları edinmek istiyorum.Bu konuda daha önce araştırma yapmış veya önerisi olan arkadaşlarımızın fikir ve önerilerini bekliyorum.Herkese Kolaylıklar diliyorum.

yesim_23
Etkin Üye
**
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri E-Posta
« Yanıtla #1 : 06 Haziran 2011, 10:36:22 »

bir çok firma var mutlaka demo yapsınlar çoğu kalite ihtiyaçlarına cevap veremiyor ama pazarlamasını iyi yapıyor...
İsim vermem doğru olur mu bilmiyorum ama iesoft iyi kullanan bir kaç arkadaşım var memnunlar
management
Etkin Üye
**
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2 : 09 Temmuz 2011, 13:49:19 »

Merhaba, ben şuan  bir doküman dağıtımı programını  ihtiyacıma göre yapılandırdım sistemden doküman dağıtımı, indikatör takibi, anketler, olay bildirilleri, slaytlar, iç yazışmalar, döf bildirimleri, komite toplantı kararlarının takibini yapıyorum, henüz program ihtiyacınızı gidermediyseniz, tavsiye ederim, ama burda firma ismi  paylaşabiliyor muyuz, bilmiyorum.

iyi çalışmalar.
yesim_23
Etkin Üye
**
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri E-Posta
« Yanıtla #3 : 11 Temmuz 2011, 12:29:32 »

Smiley benim halen yazılım ile ilgili sorunum var firma adı verirseniz sevinirim
mgoven
Etkin Üye
**
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4 : 11 Temmuz 2011, 16:03:38 »

ben özel bir hastanede çalışmaktayım. kendi yazılımımızı yapmaktayım hks ve tse nin isteklerinin çoğunu sistem üzerinden takip etmekteyim. yoksa bunları takip etmek çok olurdu. tüm dökümantasyon bildirim formları istatiktik formları vb. gibi formlar sistem üzerinde. HBYS ilede entegreli. İncelediğim paket programlar bunlara cevap vermiyordu. en güzel yolu kendin yapmak diye düşünüyorum.
yazanel
Etkin Üye
**
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri E-Posta
« Yanıtla #5 : 14 Temmuz 2011, 10:40:39 »

Merhaba, Firma ismi verirseniz sevinirim...

Merhaba, ben şuan  bir doküman dağıtımı programını  ihtiyacıma göre yapılandırdım sistemden doküman dağıtımı, indikatör takibi, anketler, olay bildirilleri, slaytlar, iç yazışmalar, döf bildirimleri, komite toplantı kararlarının takibini yapıyorum, henüz program ihtiyacınızı gidermediyseniz, tavsiye ederim, ama burda firma ismi  paylaşabiliyor muyuz, bilmiyorum.

iyi çalışmalar.
Sayfa: [1]   Yukarı git
Yazdır
Gitmek istediğiniz yer:  

Bu Sayfa 0.081 Saniyede 19 Sorgu ile Oluşturuldu S 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22