25 Mayıs 2018, 08:19:24
Sayfa: [1]   Aşağı git
Yazdır
Gönderen Konu: Sks versiyon 5 kurumsal yapı paylaşımları  (Okunma Sayısı 7894 defa)
Has000
Etkin Üye
**
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri E-Posta
« : 27 Ekim 2015, 15:32:55 »

Merhaba arkadaşlar kolay gelsin. Kurumsal yapının ilk maddesinde ''Hastane faaliyetlerinin tamamını kapsayacak şekilde
bir organizasyon yapısı oluşturulmalıdır.'' şeklinde madde var. Alt maddede ise Hastane organizasyon yapısını ve sorumluluk alanlarını gösteren bir organizasyon şeması oluşturulmalıdır. diyor. herkes sadece organizasyon şemasını paylaşmış. organizasyon yapısını yapan var mı? bu ikisi aynı şey değil bence.

Kötü söz duyanları her düşman eder,
Ederse insanı söz sultan eder,
Ne yumruktan ne kılıçtan iz kalır,
İnsan ölür arkasından söz kalır....
Kutadgu Billig

Has000
Etkin Üye
**
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri E-Posta
« Yanıtla #1 : 28 Ekim 2015, 08:51:30 »

Arkadaşalar kolay gelsin. uzun uğraşlar sonunda nihayet buldum. burada paylaşıyorum. umarım gördüğünüzde ne demek istediğimi anlarsınız. Aslında bu buraya yazdığım 4. yazı bu konu ile ilgili. Hiç kimse paylaşımda bulunmadı benim için. Ama ben '' Bilgi Paylaştıkça Güzeldir'' düsturu ile sizlere gönderiyorum umarım işinize yarar....

* kurumsal yapı.rar (565.04 KB - Yükleme: 413 kez.)

Kutadgu Billig
Nerime
Etkin Üye
**
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2 : 28 Ekim 2015, 09:15:33 »

eline sağlık güzel olmuş, verimlilik denetiminden dolayı daha yeni yeni bakmaya başladım. Çok zor gibi görünüyor.
Has000
Etkin Üye
**
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri E-Posta
« Yanıtla #3 : 28 Ekim 2015, 09:21:30 »

ben yapmadım ama  internette uzun aramalar sonunda buldum. Ama ben eminim yapan birileri vardır. Ama hiç kimse paylaşım yapmak istemiyor.

Kutadgu Billig
sf1980
Etkin Üye
**
Çevrimdışı Çevrimdışı

Bilgi paylaştıkça çoğalır

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4 : 28 Ekim 2015, 12:31:50 »

Aynen bende katılıyorum mutlaka yapan vardır. Bide görevlendirme diye olanın bir tarafında sanki ıslak imza için bir yer açılmalı. Sonrasında denetimde ıslak imzalı tebliğ yapmadınız mı dememeleri için, daha önceki denetimlerde bizden kişiye özel yazılan tebliğ yazısından ayrıca tüm görevlendirmelerin listeli tebliğsini de istediler.
feldispat
Moderatör
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #5 : 28 Ekim 2015, 18:12:12 »

uzun süreden beri yeni hastane ile ilgili süreçte yoğunlaştığım için uzak kalmıştım önümüzdeki haftadan itibaren kurumsal paylaşım ile ilgili yaptığım çalışmaları sizlerle paylaşacağım eskinden olduğu gibi
ŞEFFFFF
Etkin Üye
**
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #6 : 29 Ekim 2015, 15:32:22 »

selam kolay gelsin organizasyon ve görev dagılım planını sizinkine göre yapmaya çalışıcam ama ordaki tüm kişilere görevlendirme leri tebliğ edilecekmi bunu merak ettim.Bu ve diğer hazırladığınız planlara şablon başlık v.s yapıcakmıyız.çok teşekkürler
_burakk_
Moderatör
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #7 : 04 Kasım 2015, 16:04:48 »

Her zaman öyle,Kime görevlendirilme yaplıyorsa tebliğ ediliyorsa tebliğ yazısının arkasına belgeyi aldım diye imzlamalı.Bu belgenin birisi personel maaş biriminde,birisi görevlinin kendinde,imzalı fotokpisi de Kalite Yönetim Birimi'ne verilmelidir.
metceycey
Etkin Üye
**
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri E-Posta
« Yanıtla #8 : 04 Aralık 2015, 22:43:03 »

arkadaşlar bizim genel sekreterlik kalite birimi ekipler oluşturdu hastane kalite çalışanlarından  görev tanımları-döküman yönetimi.. vb 17 hastanede ortak olabilecek herşey ortak hazırlandı ekipler tarafından. yine gösterge yönetiminin tamamını genel sekreterlik kalite birimi hazırlıyor. sonrada hbys ye entegre ettirecekler. Yani genel sekreterliğinizin kalite birimleri ne iş yapıyor ayıptır sorması.
_burakk_
Moderatör
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #9 : 06 Aralık 2015, 00:07:28 »

arkadaşlar bizim genel sekreterlik kalite birimi ekipler oluşturdu hastane kalite çalışanlarından  görev tanımları-döküman yönetimi.. vb 17 hastanede ortak olabilecek herşey ortak hazırlandı ekipler tarafından. yine gösterge yönetiminin tamamını genel sekreterlik kalite birimi hazırlıyor. sonrada hbys ye entegre ettirecekler. Yani genel sekreterliğinizin kalite birimleri ne iş yapıyor ayıptır sorması.

Siz çok şanslısınız,bir çok yerde böyle bir çaılşma yok,keşke olabilseydi..En azından döküman birliği sağlanmış olurdu.
YENİ
Etkin Üye
**
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri E-Posta
« Yanıtla #10 : 22 Aralık 2015, 12:52:30 »

HERKESE MERHABA! AĞIZ DİŞ SAĞLIĞI MERKEZİ YADA HASTANELERİ KALİTE ADSM  YENİ VERSİYON NE ZAMAN YAYINLANACAK...
BİLGİSİ OLAN VAR MIDIR?
Sayfa: [1]   Yukarı git
Yazdır
Gitmek istediğiniz yer:  

Bu Sayfa 0.095 Saniyede 19 Sorgu ile Oluşturuldu S 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22