21 Ocak 2018, 09:31:42
Sayfa: [1]   Aşağı git
Yazdır
Gönderen Konu: SKS VERSİYON 5.1 ÖZDEĞERLENDİRME  (Okunma Sayısı 4500 defa)
jasmine6
Kıdemli üye
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri E-Posta
« : 27 Eylül 2016, 16:46:26 »

Önümüzdeki ay için Özdeğerlendirme  planı oluşturmaya çalışıyoruz ve tabii kriterler doğrultusunda soruda hazırlamamız gerekiyormuş ilk defa katılım sağlayacağım.
Nasıl bir yol izleyeceğim fikir sahibi olmam açısından daha önce iç denetimlerde görevli arkadaşlar bilgilendirirse çok sevinirim.   Smiley

jasmine6
Kıdemli üye
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri E-Posta
« Yanıtla #1 : 16 Kasım 2016, 11:53:17 »

Kendi kendime cevap vermeye başlıyorum zamanla  Wink
Önce Öz değerlendirme Planı ve Öz değerlendirme soruları hazırlıyoruz.Ardından toplantı ve katılım sağlayacak kişilere görevlendirme yazım işleri v.s.
Öz değerlendirme tarihlerinde görevli kişilerin gerekli iç tetkikleri yapmaları sonrasında raporlamaları ve kapanış toplantıları ...

Biz şuan planı hazırladık görevlendirme yapacağız.Soruları bugün tamamlamaya çalışıyoruz hızla...
Cuma gününe hızlıca toplantı planlıyoruz bakalım hayırlısı tamamlanınca daha net olur (şimdilik eksiklikler , hatalar olabilir affola arkadaşlar  Roll Eyes )
*Özgür*
Etkin Üye
**
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri E-Posta
« Yanıtla #2 : 16 Kasım 2016, 14:16:10 »

Öz değerlendirmeleri yaparken, "Sağlıkta Kalite Standartları-Hastane" kitabında geçen ilgili bölüme ait standartlar üzerinden bölümler değerlendiriliyor. Soru hazırlamaya başladık demişsiniz. Kendiniz mi soru hazırlıyorsunuz???
jasmine6
Kıdemli üye
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri E-Posta
« Yanıtla #3 : 16 Kasım 2016, 14:54:58 »

Öz değerlendirmeleri yaparken, "Sağlıkta Kalite Standartları-Hastane" kitabında geçen ilgili bölüme ait standartlar üzerinden bölümler değerlendiriliyor. Soru hazırlamaya başladık demişsiniz. Kendiniz mi soru hazırlıyorsunuz???

"Sağlıkta Kalite Standartları-Hastane" kitabında geçen ilgili bölüme ait standartlar üzerinden yapılıyor evet kriterleri baz alıyoruz yani ... Smiley
Teşekkürler  Wink
*Özgür*
Etkin Üye
**
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri E-Posta
« Yanıtla #4 : 16 Kasım 2016, 14:56:39 »

Tamam Wink Kolay gelsin..
ŞEFFFFF
Etkin Üye
**
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #5 : 28 Şubat 2017, 10:10:54 »

KOLAY GELSİN VERSİYON 5 E GÖRE ELİNDE ÖZDEĞERLENDİRME EĞİTİM SLAYT I OLAN VARMI
ennur
Etkin Üye
**
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri E-Posta
« Yanıtla #6 : 12 Mayıs 2017, 09:36:28 »

Özdeğerlendirme planı ve özdeğerlendirme raporu örneği göndermeniz mümkünmü acaba?
_burakk_
Moderatör
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #7 : 14 Mayıs 2017, 12:47:13 »

Kurum içinde  oluşturacağınız ekiplerle Özdeğerlendirme yapıp  genel tabloyu görebiliriz.
Özdeğerlendirmeyi Genel Sekreterlikler yapıyor (resmi  olarak).Denetimler başladı,Rehberde  yeni yayınlandığı ve düzenlemeler yapılması gerektiği  için,Özdeğerlendirme yapılamayan kurumlarda bundan muaf  olunacak.Bize  söylenen bu.
Denetim geçiren arkadaşların bu konuda paylaşımlarını bekliyoruz.
KYDBRCKEF
Etkin Üye
**
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #8 : 22 Mayıs 2017, 17:09:31 »

MERHABA ARKADAŞLAR , SKS 5.1  E UYGUN OLARAK, KARŞILIYOR, KISMEN KARŞILIYOR, KARŞILAMIYOR BAŞLIKLARINI DA İÇEREN ÖZDEĞERLENDİRME SORU LİSTENİZ MEVCUT MUDUR? BU KONUDA YARDIMINIZ OLURSA ÇOK SEVİNİRİM.İYİ ÇALIŞMALAR..
mhpr
Etkin Üye
**
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #9 : 26 Mayıs 2017, 09:57:50 »

Özdeğerlendirme süreci ,yorumlanması ve örnekleri hakkında yardımcı olurmusunuz.Teşekkürler
mhpr
Etkin Üye
**
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #10 : 02 Haziran 2017, 14:03:04 »

Özdeğerlendirme konusunda yardım rica ediyorum.İlgilenip cevap verirseniz çok sevinirim.İyi çalışmalar...
ŞEFFFFF
Etkin Üye
**
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #11 : 02 Haziran 2017, 15:32:57 »

kurumsal yapınınkini göndermiştim ya arkadaşım görmediniz sanırım.kolay gelsin
Sayfa: [1]   Yukarı git
Yazdır
Gitmek istediğiniz yer:  

Bu Sayfa 0.086 Saniyede 19 Sorgu ile Oluşturuldu S 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22