16 Şubat 2019, 03:56:26
Sayfa: [1]   Aşağı git
Yazdır
Gönderen Konu: SPOR BÖLÜMÜ KURALLARI  (Okunma Sayısı 4709 defa)
barkın
Uzman
****
Çevrimdışı Çevrimdışı

Mesaj Sayısı: 413


barkin@kalitekontrol.org barkin_to@yahoo.com
Üyelik Bilgileri WWW E-Posta
« : 09 Ağustos 2006, 13:21:41 »

Aşağıdaki kuralları spor bölümünü kullanan tüm üyeler kabul etmiş sayılmaktadır.

1) Yeni konu açmadan önce forumun Arama bölümünü kullanarak daha önce konunun açılıp açılmadığına bakınız. (Aynı konunun birden fazla açılmış olması durumunda ilk açılan kalacak, sonra açılan silinecek / kilitlenecektir.)

2) Takımların, kulüp başkanlarının veya futbolcuların isimleri alay malzemesi olarak kullanılamaz. Bu tür mesajlar içeriğine bakılmaksızın silinecektir, ısrarla devamı halinde yazan üyeye ceza uygulanacaktır.. (Örnek: gese – febe – bejeke - azize – şaban – 6S – 7enerbahçe-F5)

3) Üyelerin birbirleri ile tartışırken takımlarının attığı golü "Çakmak, geçirmek, koymak" gibi kelimeler ile ifade etmeleri tartışmada tansiyonun yükselmesine sebebiyet verdiğinden dolayı yasaktır. Bu tür mesajlar içeriğine bakılmaksızın silinecek ve yazan üyeye ceza uygulanacaktır.

4) Üyeler birbirlerine küfür, hakaret ve küçük düşürücü sözler sarf edemeyeceği gibi herhangi bir futbolcu, kulüp başkanı ya da spor kulübü gibi 3. şahıslar için de bu tip sözler sarf edemez. Hakaret olup olmadığı muğlak kelimelerde söz konusu söze maruz kalan üyenin şikayet etmesi durumunda, takdir üst yönetimindir. Bu tür mesajlar içeriğine bakılmaksızın silinecek ve yazan üyeye ceza uygulanacaktır. (Küfür veya hakaretlerin sansürlenerek yazılması bir şey değiştirmez)

5) Size bir üye küfür / hakaret ettiğinde, aynı şekilde cevap vermek yerine   Moderator ve/vaya  Admin'lere  şikâyet ediniz. Küfüre veya hakarete aynı tarzda cevap verilmesi durumunda, ilk kimin başlattığına bakılmaksızın olaya karışan tüm üyeler ceza alacaktır.

6) Bölüm kurallarına göre silinmesi gereken mesajları alıntı yapmayınız. Aksi takdirde mesajınız silinebilir.

7) Silinen veya kilitlenen bir konuyu ısrarla tekrar açmak ceza sebebidir.

8) Açtığınız bir konunun neden silindiğini sormak için lütfen  Moderator ve/veya Admin'lerle irtibata geçiniz. Bu işi yeni konu açarak yaptığınız takdirde cevap verilmeksizin konunuz silinecektir.

9) Ceza alan üyelerin başka bir kullanıcı hesabı alarak foruma yazmaya devam etmeleri yasaktır. Bu durumu tespit edilen üyelerin sonradan aldıkları kullanıcı hesapları kilitlenecek, asıl hesaplarının cezası ise uzayacaktır. Bu tutumlarını ısrarla sürdüren üyelerin ise asıl kullanıcı hesapları bir daha açılmamak üzere kilitlenecektir. (Yönetimin bu üyelerin sahte kullanıcı hesapları ile yazdıkları tüm mesajları silme hakkı saklıdır.)

10) Ceza alan üyeler yeni konu açarak sebep sormaları halinde hem açtıkları konu cevap verilmeksizin silinecek, hem de cezalı oldukları halde foruma yazdıkları gerekçesi ile cezaları uzayacaktır.

11) Konu başlıklarının açtığınız konunun içeriği ile ilgili olmasına özen gösteriniz. Bu kurala uymayan konular yöneticiler tarafından silinebilecektir.
Logged

ÜÇ KİŞİYE ACI;
Cahiller arasında alime,
Zenginken fakir düşene,
Hatırlı iken itibarını kaybedene!
Şeyh Edebali

Logged
Sayfa: [1]   Yukarı git
Yazdır
Gitmek istediğiniz yer:  

Bu Sayfa 0.232 Saniyede 19 Sorgu ile Oluşturuldu S 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22